Thursday, December 14, 2017

 CEPTETEB  APK Download

CEPTETEB APK

86 from - 124,371 People

Free Mobile Games and Apps Downloader - - - - - - - - - -
Title: CEPTETEB
Author: TEB Türk Ekonomi Bankası A.Ş.
Latest Version: 4.0 and up
Last Update: December 12, 2017


Download CEPTETEB APK from TEB Türk Ekonomi Bankası A.Ş. last update December 12, 2017 and Developer Visit website Email destek[@]cepteteb.com.tr Privacy Policy

CEPTETEB CEPTETEB yenilendi! CEPTETEB, yeni eklenen dijital kanallarıyla TEB’in yeni nesil dijital bankacılık platformu.
Artık banka şubelerinde sıra beklemek, karışık bankacılık prosedürleriyle vakit kaybetmek yok; nerede ihtiyaç duyarsanız orayı anında bankana dönüştüren, beklentilerinizin ötesinde pratik çözümleriyle hayatınızı kolaylaştıran CEPTETEB var!
CEPTETEB ile şubeye gitmenize gerek kalmadan, oturduğunuz yerden tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Henüz CEPTETEB müşterisi değilseniz, uygulamayı indirdikten sonra “Müşteri Ol” formunu doldurun, istediğiniz zaman istediğiniz yerde sizi ziyaret edip, CEPTETEB’li olmanızı sağlayalım.

Yenilenen CEPTETEB mobil şubede ihtiyaçlarınıza göre tasarladığımız avantajlı faiz oranlarına sahip CEPTETEB Hesap, CEPTETEB Vadeli Hesap ve CEPTETEB İhtiyaç Kredisi sizi bekliyor. Üstelik birden fazla kredi kartı taşımanıza son verecek CEPTETEB Kredi Kartı’na da başvurabilirsiniz. Mobil şubeden her zamanki gibi TEB ile ilgili bankacılık işlemlerinizi yapmaya devam edebilir ayrıca CEPTETEB Dijital bankacılık platformuna özel ürünlere yönelik işlemlerinizi yapabilirsiniz. CEPTETEB Destek Merkezi ile canlı olarak yazılı iletişime geçebilir, aklınıza takılan her türlü bilgi ve yönlendirme için destek alabilirsiniz.
Türkiye’de ilk olarak duyurduğumuz bulut tabanlı temassız ödeme özelliği ile CEPTETEB aynı zamanda mobil cüzdan haline geldi.
CEPTETEB ile yapabileceğiniz işlemler için tıklayın:
https://cepteteb.com.tr/cepteteb-mobil-bankacilik
Her türlü soru ve yorumlarınız için sosyal medya kanallarımızdan veya e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
www.twitter.com/cepteteb
www.facebook.com/cepteteb

Screenshot CEPTETEB APK

 CEPTETEB APK Cover CEPTETEB APK Cover CEPTETEB APK Cover CEPTETEB APK Cover CEPTETEB APK Cover CEPTETEB APK Cover
4.5 stars based on 12416 reviews
website free tracking ">